Sprzedawca-kasjer Sandomierz

  • Sandomierz, świętokrzyskie
  • Pracownik fizyczny
  • 04.12.2018
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 03.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Sandomierz

    Jeronimo Martins Polska S.A. jest właścicielem Biedronki - największej sieci detalicznej w Polsce. Każdego dnia blisko 4 mln klientów odwiedza ponad 2 800 naszych sklepów, zlokalizowanych w ponad 1 000 miejscowości w całej Polsce. W Biedronce stawiamy na najwyższą jakość i świeżość produktów, jednocześnie codziennie dbając o ich niskie ceny.  Jesteśmy największym prywatnym pracodawcą w Polsce zatrudniającym ponad 65 tys. pracowników. Oferujemy ciekawe możliwości rozwoju dla osób lubiących dynamiczne i pełne wyzwań /szybko zmieniające się środowisko. Nasz pakiet wynagrodzeń i świadczeń pozapłacowych jest jednym z najlepszych w branży handlowej .

    Jeśli lubisz pracować z ludźmi

    Chcesz pracować blisko domu

    Lubisz uczyć się nowych rzecz

    Dołącz do nas

    Zadania, które na Ciebie czekają:

    • Obsługa Klienta
    • Obsługa kasy
    • Praca z towarem
    • Prace porządkowe
    • Dbanie o ekspozycję towaru

    Czego oczekujemy:

    • Łatwości nawiązywania kontaktów
    • Chęci do pracy w zespole
    • Otwartości na kontakt z Klientem
    • Gotowości do uczenia się nowych rzeczy
    • Gotowości do pracy fizycznej
    • Nastawienia na współpracę

    Co oferujemy:

    • Umowę o pracę bez okresu próbnego
    • Wymiar etatu dopasowany do Twoich potrzeb
    • Możliwość pracy tylko w oparciu o weekendowy system pracy
    • Naukę wszystkiego co ważne w handlu
    • Wdrożenie i wsparcie
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie
    • Możliwość podwyżki już w drugim roku pracy
    • 20 różnych programów dla Ciebie i Twoich bliskich w ramach pakietu socjalnego – wspieramy rodzinę, sport, zdrowie
    • Pracę blisko domu

    Powyżej podawane przez Ciebie dane osobowe w formularzu aplikacyjnym oraz we wgrywanym CV są zbierane przez nas - spółkę Jeronimo Martins Polska Spółka Akcyjna z siedzibą przy ul. Żniwnej 5, 62-025 w Kostrzynie („Administrator”, „nas”), jako administratora Twoich danych osobowych w celu udziału w procesie rekrutacyjnym na stanowisko do nas. W każdej chwili możesz skorzystać z przysługujących Ci praw, w tym wycofać zgodę na przetwarzanie danych, uzyskać dostęp do swoich danych; poprosić o: sprostowanie i uzupełnienie danych, usunięcie danych; ograniczenie przetwarzania danych; wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, wystąpić o przeniesienie danych i ze skargą do organu nadzorczego. Nasza Polityka Prywatności jest dostępna na stronie: www.karierawjm.pl Szczegóły odnośnie przysługujących Ci praw znajdziesz tutaj: https://karierawjm.pl/wp-content/uploads/2018/05/2018-05-14-Polityka-Prywatno%C5%9Bci-Jeronimo-Martins-Polska.pdf