Sprzedawca Kasjer Sianów

  • Sianów, zachodniopomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 18.06.2019
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 18.07.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Sianów

    Jeronimo Martins Polska S.A. jest właścicielem Biedronki - największej sieci detalicznej w Polsce. Każdego dnia blisko 4 mln klientów odwiedza ponad 2 900 naszych sklepów, zlokalizowanych w ponad 1 000 miejscowości w całej Polsce. W Biedronce stawiamy na najwyższą jakość i świeżość produktów, jednocześnie codziennie dbając o ich niskie ceny.  Jesteśmy największym prywatnym pracodawcą w Polsce zatrudniającym ponad 67 tys. pracowników. Oferujemy ciekawe możliwości rozwoju dla osób lubiących dynamiczne i pełne wyzwań /szybko zmieniające się środowisko.   Nasz pakiet wynagrodzeń i świadczeń pozapłacowych jest jednym z najlepszych w branży handlowej.
    Jeśli lubisz pracować z ludźmi
    Chcesz pracować blisko domu
    Lubisz uczyć się nowych rzeczy
    Dołącz do nas

    Zadania, które na Ciebie czekają:
    1.  Obsługa Klienta
    2.  Obsługa kasy
    3.  Praca z towarem
    4.  Prace porządkowe
    5.  Dbanie o ekspozycję towaru

    Czego oczekujemy:

    • Łatwości nawiązywania kontaktów
    • Nastawienia na współpracę
    • Otwartości na kontakt z Klientem
    • Gotowości do uczenia się nowych rzeczy
    • Dokładności w wykonywaniu zadań
    • Umiejętności interpersonalnych
    • Zaangażowania
    • Entuzjazmu
    •  Gotowości do pracy fizycznej

    Co oferujemy:

    •  Umowę o pracę
    • Pracę dla Ciebie, Twojej rodziny i znajomych
    • Wymiar etatu dopasowany do Twoich potrzeb
    • Naukę wszystkiego co ważne w handlu
    •  Wdrożenie i wsparcie
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie
    • Możliwość podwyżki już w drugim roku pracy
    • Pracę blisko domu
    • 20 różnych programów dla Ciebie i Twoich bliskich w ramach                                                                                                  pakietu socjalnego – wspieramy rodzinę, sport, zdrowie

     Poznaj cały pakiet korzyści: http://karierawjm.pl/poznaj-nas/korzysci

    INFOLINIA REKRUTACYJNA : +48 22 205 33 10

    Powyżej podawane przez Ciebie dane osobowe w formularzu aplikacyjnym oraz we wgrywanym CV są zbierane przez nas - spółkę Jeronimo Martins Polska Spółka Akcyjna z siedzibą przy ul. Żniwnej 5, 62-025 w Kostrzynie („Administrator”, „nas”), jako administratora Twoich danych osobowych w celu udziału w procesie rekrutacyjnym na stanowisko do nas. W każdej chwili możesz skorzystać z przysługujących Ci praw, w tym wycofać zgodę na przetwarzanie danych, uzyskać dostęp do swoich danych; poprosić o: sprostowanie i uzupełnienie danych, usunięcie danych; ograniczenie przetwarzania danych; wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, wystąpić o przeniesienie danych i ze skargą do organu nadzorczego. Nasza Polityka Prywatności jest dostępna na stronie: www.karierawjm.pl Szczegóły odnośnie przysługujących Ci praw znajdziesz tutaj: https://karierawjm.pl/wp-content/uploads/2018/05/2018-05-14-Polityka-Prywatno%C5%9Bci-Jeronimo-Martins-Polska.pdf

    Zadzwoń Aplikuj teraz