Sprzedawca – Sklep odzieżowy

  • Poznań, Swarzędz, Kalisz, wielkopolskie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat, Część etatu
  • 22.08.2019
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 21.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Marka Monnari istnieje na polskim rynku od 1998 roku. Jest dużą i stabilną firmą, będącą liderem w segmencie eleganckiej i markowej odzieży. Zatrudnia blisko 1400 pracowników, posiada ponad 160 sklepów w całej Polsce i otwiera kolejne. Dołącz do naszego zespołu i twórz Monnari razem z nami.

    Nie czekaj - aplikuj i już dziś zainwestuj w rozwój swoich kompetencji.

    Target PRO w związku ze wsparciem procesu rekrutacji dla Monnari
    do zespołu sprzedażowego, poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Sprzedawca –
    Sklep odzieżowy

    Aplikując otrzymasz szansę na rozwój swoich umiejętności obsługi klienta oraz sprzedaży w sklepach Monnari. Zdobędziesz nowe doświadczenia i poznasz ciekawych ludzi, którzy z pasją podchodzą do realizacji codziennych zadań, a ścieżka rozwoju pozwoli Ci na osiągnięcie stanowiska Kierownika Sklepu. Brak doświadczenia w branży nie jest przeszkodą - otrzymasz od nas wdrożenie oraz wsparcie zespołu.

    Miejsce pracy:
    Kalisz, Poznań, Swarzędz

    Obowiązki

    • Fachowe doradztwo i stylizacje klientek
    • Dbanie o wygląd i wystrój sklepu w oparciu o standardy ekspozycyjne
    • Realizację planów sprzedażowych
    • Obsługę kasy fiskalnej i terminala

    Oczekujemy

    • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów i bardzo dobrze rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych
    • Nastawienia na realizację celów i badania potrzeb klienta
    • Pozytywnego nastawienia i postawy "dam radę"
    • Zaangażowania i odpowiedzialności
    • Wyobraźni i kreatywności
    • Umiejętności pracy w zespole
    • Zainteresowania modą i znajomości trendów

    Oferujemy

    • Praca ze znaną marką
      i produktem
      na cały etat lub pół etatu
    • Bardzo atrakcyjny
      system premiowy
    • Elastyczne godziny
      pracy
    • Program szkoleń:
      "Akademia Monnari"
    • Możliwość awansu
      w ramach struktury sprzedażowej
    • Dofinansowanie
      karnetu sportowego
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Rabat pracowniczy
      na kolekcję Monnari

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV
    klikając w przycisk "Aplikuj”
    bottom2
    bottom

    Prosimy o dołączenie w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych oświadczenia o treści „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez TARGET PRO sp. z o.o. sp.k dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych, które wykraczają poza katalog danych, jakich Pracodawca może żądać na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu pracy i innych właściwych przepisów prawa w celu zatrudnienia

    Jeżeli chce Pan/i abyśmy Pana/i dane osobowe zachowali także na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji prosimy o dołączenie w przesyłanych dokumentach oświadczenia o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TARGET PRO sp. z o.o. sp.k moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

    Ma Pan/i możliwość odwołania udzielonej zgody w każdym czasie, ale wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgoda może być wycofana poprzez wysłanie e-maila na adres [email protected]

    O zasadach na jakich TARGET PRO sp. z o.o. sp.k  przetwarzać będzie Twoje dane osobowe informujemy w: [Zasady przetwarzania danych osobowych] pod linkiem: http://targetpro.pl/pub/KLAUZULA_INFORMACYJNA_TARGET_PRO_W_PRZYPADKU_ZBIERANIA_DANYCH_OD_KANDYDATA.pdf. Wysyłając dokumenty aplikacyjne oświadczasz zapoznanie z nimi.

    Klauzula Informacyjna MONNARI w przypadku zbierania danych od kandydata