Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca - Kasjer

THELIKATESY sp. z o.o. FARMA SMAKÓW SPÓŁKA KOMANDYTOWA

3 5004 000 brutto / mies.
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:6:00-14:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:prowizja

Leśna 2

Straszyn (pow. gdański)

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż produktów z oferty

  • wykładanie na półki produktów spożywczych i świeżych

  • dbanie o atrakcyjną ekspozycję produktów

  • kontrola aktualności etykiet cenowych i dat ważności produktów

  • zapewnienie płynnej i profesjonalnej obsługi klienta na kasie fiskalnej

  • udział w inwentaryzacjach kwartalnych i cząstkowych

Nasze wymagania

  • komunikatywności

  • dynamiczności

  • pozytywnego nastawienia i umiejętność pracy w zespole

  • aktualna książeczka sanepidowska - mile widziana

  • doświadczenie - jeszcze milej widziane :)

To oferujemy

  • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie

  • pracę dwuzmianową

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • karta rabatowa na zakupy w naszych Thelikatesach:)

  • towarzystwo fajnych współpracowników i pozytywną atmosferę w pracy

O nas

Koncept Thelikatesów zrodził się z pasji do życia i jedzenia w zgodzie z naturą. Promujemy zdrową żywność w myśl zasady naszych dziadków:

„Jedz dobrze, a mniej wydasz na lekarzy”. Im bliżej jesteś sercem naszej idei oznacza to, że jest to miejsce dla Ciebie.