Ta oferta pracy jest nieaktualna od 323 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sprzedawca - Kasjer

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 03.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Obecnie poszukujemy
    kandydatów i kandydatek na stanowisko:

    Sprzedawca – Kasjer

    Miejsce pracy: Warszawa ul. Bonifacego 70, Al. Rzeczypospolitej 17

    NASZA GWARANCJA:

    • stabilne zatrudnienie
    • przyjazna atmosfera
    • wzajemny szacunek

    OD NAS DOSTAJESZ

    • umowę o pracę już od 1-go dnia zatrudnienia
    • wynagrodzenie zawsze na czas
    • premię przy dobrych wynikach sklepu
    • konkretne umiejętności, wiedzę i szkolenie w zakresie wykonywanych zadań
    • nowe znajomości i świetną atmosferę w zgranym zespole
    BENEFITY

    OD CIEBIE OCZEKUJEMY

    • zaangażowania
    • umiejętności pracy w zespole
    • mile widziane doświadczenie w pracy w handlu w branży spożywczej

    TWOJE ZADANIA NA CO DZIEŃ

    • profesjonalna obsługa klienta
    • bieżące towarowanie sklepu
    • troska o właściwą ekspozycję towarów
    • dbanie o porządek i czystość na dziale
    • obsługa kasy fiskalnej i wspomaganie pracy innych działów

    Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV z dopiskiem

    Sprzedawca-Kasjer w tytule maila za pomocą przycisku: APLIKUJ

    Zapraszamy także na otwarte SPOTKANIA REKRUTACYJNE, w każdy poniedziałek:

    o godz. 10:00

    Simply Market, Warszawa, Al. Rzeczypospolitej 17

    Prosimy o zabranie ze sobą na spotkanie CV.