Logo Pracuj.pl

Sprzedawca - Kasjer

AuchanO firmie

3 600–3 950
brutto / mies.
  • Praca zmianowa:
    tak
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki

Auchan

Meksykańska 8

Praga-Południe

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, handel to Twoja pasja, szukasz pracy stabilnej, ale nie pozbawionej wyzwań- Dołącz do naszego międzypokoleniowego zespołu!

U nas poznasz ludzi, którzy dzielą się swoim doświadczeniem oraz wsparciem i chętnie przyjmą Cię pod swoje skrzydła! Wiele się od Nas nauczysz - mamy szeroki pakiet szkoleń i plan wdrożenia od pierwszego dnia pracy

Na stanowisku Sprzedawca-Kasjer Twoja praca będzie polegała na budowaniu pozytywnych relacji, więzi z klientami i współpracownikami, dbaniu o atrakcyjną ekspozycję wykładanych produktów, na płynnej i profesjonalnej obsłudze klienta na kasie fiskalnej oraz na dbaniu o czystość i higienę na hali sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Będąc pracownikiem Auchan będziesz pracował w systemie zmianowym co pozwoli Ci na dopasowanie Twojego życia zawodowego do prywatnego.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę bez okresu próbnego, wynagrodzenie zawsze na czas oraz premię uzależnioną od wyników pracy
  • 7% rabatu na zakupy w Auchan i 10% rabatu na produkty marki własnej na kartę Skarbonka
  • pakiet opieki medycznej wraz z opieką stomatologiczną (Allianz) oraz grupowe ubezpieczenie na życie (Allianz)
  • dofinansowanie do wypoczynku, kartę przedpłaconą, dofinansowanie karty MultiSport, dofinansowanie posiłków - obiad od 5 zł, pożyczki na preferencyjnych warunkach
  • program poleceń pracowniczych - polecając znajomego do pracy w Auchan możesz otrzymać 1200 PLN brutto

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników

Auchan Retail Polska to międzynarodowa firma handlowa, która istnieje w Polsce od 1996 roku. Po 25 latach działalności Auchan to firma multi-formatowa prowadząca działalność w 3 formatach - hipermarketach, supermarketach i handlu elektronicznym. Auchan promuje to co dobre, zdrowe i lokalne oraz angażuje się w wymyślanie na nowo doświadczeń zakupowych klienta, dając im możliwość zakupów fizycznych oraz online.

Sprzedawca - Kasjer, Meksykańska 8, Praga-Południe, Warszawa