Oferta pracy

Sprzedawca - Kaskada

KappAhl

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta w sklepie,

  • umiejętność pracy w grupie,

  • odpowiedzialność i dobra organizacja pracy,

  • wielozadaniowość.

Nasze wymagania

  • sprzedaż naszych produktów i pomoc klientom w robieniu zakupów,

  • zapewnienie atrakcyjnej i zgodnej z konceptem ekspozycji towarów na sklepie.

To oferujemy

  • pracę w etycznej, ekologicznej i odpowiedzialnej społecznie marce modowej,

  • przyjazne środowisko pracy w atmosferze szacunku dla pracowników,

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę,

  • prywatna opieka medyczna,

  • prywatne ubezpieczenie na życie,

  • możliwość zakupu produktów firmowych na preferencyjnych warunkach,

  • dofinansowanie urlopu wypoczynkowego,

  • premie i konkursy uzależnione od wyników sprzedaży,

  • benefity dopasowane do potrzeb pracowników (sportowe, kulturalne, naukowe, kosmetyczne, fryzjerskie)

  • szkolenia.

KappAhl

Założona w 1953 roku w Göteborgu firma KappAhl jest jedną z czołowych sieci odzieżowych w Europie Północnej, posiadającą 370 sklepów stacjonarnych marki KappAhl i Newbie w Szwecji, Norwegii, Finlandii, Polsce i Wielkiej Brytanii oraz sklep internetowy. Nasza koncepcja biznesowa polega na oferowaniu atrakcyjnej odzieży szytej według własnych projektów i w przystępnych cenach dla szerokiej grupy odbiorców. Do tej pory oznakowanie zrównoważonego rozwoju otrzymało już 53% naszych produktów.

Przewiń do profilu firmy