Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca

Big Star

  • Chorzowska 107, Katowice, 3 Maja 30, Katowice

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • bezpośrednia obsługa klienta zgodnie ze standardami Firmy Big Star Limited,

  • obsługa stanowiska kasowego,

  • dbanie o wygląd i wystrój salonu,

  • bieżące uzupełnianie asortymentu sprzedawanego towaru.

Nasze wymagania

  • łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji z klientem,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • znajomość obsługi kasy fiskalnej oraz kart płatniczych,

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • elastyczne godziny pracy,

  • indywidualną ścieżkę rozwoju,

  • pracę dla znanej marki,

  • zniżki na nasze produkty, dofinansowany pakiet Multisport,

  • szkolenia sprzedażowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

Big Star

„BIG STAR LIMITED” to polska Firma odzieżowa.

Obecnie posiada ponad 260 sklepów w kraju i zagranicą, konsekwentnie rozwijając sieć sprzedaży.

Przede wszystkim jednak „BIG STAR LIMITED” to ludzie; ambitni, zaangażowani i pełni pasji.

To osoby nie bojące się podejmować nowych wyzwań.

Zostań jednym z Nas. Dołącz do Naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy