Oferta pracy

Sprzedawca Kierowca kat C.

Eden Springs O firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja dostaw wody i produktów z oferty Eden do Klientów

  • Obsługa i bezpośredni kontakt z Klientem

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. C

  • Karta kierowcy oraz ukończony kurs na przewóz rzeczy

  • Ważna książeczka sanitarno-epidemiologiczna

  • Energia i pozytywne nastawienie

  • Umiejętność nawiązywania relacji z Klientem i innymi Pracownikami

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Pięciodniowy tydzień pracy (weekendy i święta wolne)

  • Poza wynagrodzeniem zasadniczym atrakcyjny system prowizyjny

  • W okresie zatrudnienia refundację karty kierowcy oraz kursu dokształcającego kierowcy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w prowadzeniu samochodów ciężarowych

  • Prywatną opiekę medyczną oraz bogaty pakiet socjalny

  • Wodę źródlaną i urządzenie dozujące do wykorzystania w domu

  • Przyjazną atmosferę pracy w stabilnej, międzynarodowej firmie