Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Sprzedawca - Konsultant

NUTRIFARM Sp. z o.o.

  • Chełm

    Chełm, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja założonych planów sprzedaży

  • aktywna obsługa klientów w zakresie sprzedaży suplementów oraz ekskluzywnych kolekcji odzieżowych

  • doradztwo w zakresie suplementacji, odżywiania i treningu

  • prowadzenie bieżącej dokumentacji handlowej sklepu

  • obsługa programów sprzedażowych i terminala płatniczego

  • prowadzenie fanpage na Facebook oraz Instagram, promowanie sklepu na portalach społecznościowych

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedawcy

  • znajomość zagadnień związanych z suplementacją, odżywianiem i treningiem,

  • silna motywacja do pracy, pozytywne nastawienie do wykonywanych obowiązków

  • zaangażowanie i inicjatywa w realizację założonych celów i zadań

  • dyspozycyjność, sumienność

  • dbanie o swój własny wizerunek oraz wizerunek sklepu

  • znajomość obsługi komputera, urządzeń fiskalnych, terminala płatniczego

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Mile widziane

  • osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku /trenerzy personalni

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • motywacyjny system wynagrodzeń

  • prywatną opiekę medyczną , ubezpieczenie na życie

  • kartę Multi Sport

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Sieć sprzedaży i doradztwa suplementacyjnego Olimp Store poszukuje na terenie Polski (konkretne lokalizacje) kandydatów do pracy na stanowisku:

Przewiń do profilu firmy