Logo Pracuj.pl

Sprzedawca - Konsultant

OLIMP LABS SP. Z O.O.O firmie

  • Gorzów Wielkopolski
    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • aktywna obsługa klientów w zakresie sprzedaży suplementów
  • prowadzenie bieżącej dokumentacji handlowej sklepu
  • obsługa programów sprzedażowych i terminala płatniczego
  • dbanie o pozytywny wizerunek sklepu

Nasze wymagania

  • silna motywacja do pracy, pozytywne nastawienie do wykonywanych obowiązków
  • zaangażowanie i inicjatywa w realizację założonych celów i zadań
  • dyspozycyjność, sumienność
  • znajomość obsługi komputera

Mile widziane

  • osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku /trenerzy personalni
  • doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedawcy
  • znajomość zagadnień związanych z suplementacją, odżywianiem i treningiem
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • znajomość obsługi urządzeń fiskalnych, terminala płatniczego

To oferujemy

  • szkolenia z zakresu obsługi programu sprzedażowego oraz terminalna płatniczego
  • szkolenia sprzedażowe
  • szkolenia z zakresu suplementacji
  • możliwość nauki języków obcych poprzez platformę językową eTutor
  • możliwość rozwoju w ramach struktur Olimp Store
  • interesującą oraz pełną wyzwań pracę w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
  • szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego
  • wsparcie ze strony doświadczonego zespołu
  • prywatną opiekę medyczną , ubezpieczenie na życie
  • kartę Multi Sport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

OLIMP LABS SP. Z O.O.

Olimp Labs to firma farmaceutyczna, która powstała w 1990 roku. Jej misją jest zapewnienie klientom lepszego komfortu życia, mocy zdrowia i witalności. Najwyższą jakość produktów gwarantują jeden z najnowocześniejszych w Europie zakładów produkcyjnych oraz Ośrodek Badawczo-Rozwojowy wyposażony w unikalne narzędzie – Sztuczny Przewód Pokarmowy. Nakłady poniesione na innowacje sięgają ponad 500 mln złotych. Firma produkuje żywność przyszłości, leki, wyroby medyczne, żywność specjalnego medycznego przeznaczenia, suplementy diety oraz najwyższej jakości suplementy dla sportowców. Dzięki innowacyjnym technologiom i wiedzy możemy realizować przełomowe badania, które pozwalają zapobiegać chorobom. Firma eksportuje swoje wyroby do ponad 100 krajów na całym świecie.

Sprzedawca - Konsultant, Gorzów Wielkopolski