Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca - Konsultant Techniczny

CER MOTOR SP. Z O.O.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zamówień

  • Dobór części, doradztwo techniczne

  • Informowanie klientów o dostępnej ofercie handlowej firmy- w tym o aktualnych promocjach, nowościach ofertowych

Nasze wymagania

  • Dobra organizacja pracy

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Mile widziane – znajomość rynku branży motoryzacyjnej

To oferujemy

  • szkolenia przygotowujące do pracy na wybranych stanowiskach

  • motywacyjny system wynagrodzenia

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • prace w stabilnej firmie

O nas

Jeden z czołowych importerów z branży motoryzacyjnej z ponad 40 letnią tradycją i doświadczeniem posiadający ponad 40 oddziałów na terenie całego kraju

www.cermotor.com.pl

Miejsce pracy SZCZECIN

Uprzejmie informujemy, ze z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie