Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1292 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sprzedawca - Konsultant w Sklepie Firmowym

  • Luboń, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TRIUMPH  INTERNATIONAL  POLSKA
    - Jesteśmy znanym na świecie wiodącym producentem bielizny damskiej, bielizny nocnej i strojów kąpielowych.

    W związku z rozwojem sieci własnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Luboń
    Factory Outlet Luboń

    Zakres obowiązków:

    • profesjonalna obsługa Klienta w oparciu o standardy korporacyjne,
    • osiąganie oczekiwanego obrotu,
    • monitorowanie oraz realizacja wskaźników sprzedażowych,
    • sprzedaż z zastosowaniem technik sprzedażowych,
    • wdrażanie wytycznych w zakresie merchandisingu,
    • udział w przygotowaniu inwentaryzacji.

    Zapraszamy do aplikowania osoby, które:

    • posiadają co najmniej 2 letnie doświadczenie w branży Detalicznej, na analogicznym stanowisku,
    • mają min. średnie wykształcenie,
    • posiadają wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
    • z atencją podchodzą do obsługi Klienta,
    • odznaczają się znajomością technik sprzedaży i umiejętnością ich zastosowania w praktyce.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – długie zastępstwo,
    • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników,
    • kartę rabatową na produkty firmowe,
    • opiekę medyczną oraz kartę multisport,
    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i zagranicznym.

    Na Państwa zgłoszenia (CV oraz list motywacyjny) czekamy do dnia 08.04.2015 r.

    Aplikacje prosimy przesyłać, klikając "Aplikuj".

    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.