Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sprzedawca - Konsultant

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 21.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    najszybciej rozwijająca się marka z portfolio L’Oreal, oferująca wysokiej jakości kosmetyki do pielęgnacji poszukuje

    Pół Etatu

    Miejsce pracy: WARSZAWA PROMENADA (nowe otwarcie)

    Twoje obowiązki:

    • Bycie ambasadorem marki Kiehl’s
    • Obsługa klienta na najwyższym poziomie
    • Budowanie doskonałych relacji z klientami
    • Realizowanie sprzedaży

    Nasze oczekiwania:

    • Doświadczenie w obsłudze klienta oraz sprzedaży, w branży kosmetycznej będzie dodatkowym atutem
    • Entuzjazm i otwartość
    • Poczucie piękna i pasja do kosmetyków

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
    • Motywacyjny system premiowy
    • Pakiet benefitów
    • Zapewniamy szkolenia produktowe