Oferta pracy

Sprzedawca - Konsultant

Triumph International Polska Sp. z o.o

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa klienta na najwyższym poziomie, zgodnie ze standardami firmy

  • aktywna sprzedaż oraz fachowe doradztwo w zakresie oferowanych produktów

  • monitorowanie oraz realizacja wskaźników sprzedażowych

  • dbanie wizerunek salonu zgodnie zasadami visual merchandisingu

Nasze wymagania

  • posiadasz co najmniej roczne doświadczenie w obsłudze klienta

  • masz min. średnie wykształcenie

  • masz w sobie pasję do aktywnej sprzedaży

  • potrafisz pracować z celami sprzedażowymi

  • posiadasz wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne

  • wyróżniasz się znajomością technik sprzedaży i umiejętnością zastosowania ich w praktyce

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • motywacyjny system wynagrodzeń

  • system profesjonalnych szkoleń

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Triumph International należy do światowej czołówki firm z sektora bielizny damskiej, nocnej i strojów kąpielowych. Nasze kluczowe marki Triumph® i sloggi® dostępne są w ponad 120 krajach na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy