Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Sprzedawca

Gzella

3 2003 300 brutto / mies.
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Gzella

Gorzowska 98

Kostrzyn nad Odrą

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za: zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy, obsługę kasy fiskalnej, dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów oraz o czystość w sklepie.

Nasze wymagania

  • rzetelność i uczciwość,

  • łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Mile widziane

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

To oferujemy

  • umowę o pracę/zlecenie,

  • wynagrodzenie motywacyjne, zawierające m. in. premie i prowizje,

  • stabilność zatrudnienia,

  • kompleksowy pakiet szkoleń,

  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • bon świąteczny

  • karta przedpłacona - do wykorzystania w naszych sklepach

Gzella

GZELLA NET Sp. z o.o. to największa sieć delikatesów mięsnych w Polsce.

Przewiń do profilu firmy