Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Sprzedawca

Marc O'Polo Einzelhandels GmbH Sp. z o.o. - Oddzial w PolsceO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Część etatu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma Marc O’Polo została założona w 1967 roku w Sztokholmie. Kojarzona jest z miejskim, swobodnym stylem życia i jest dziś jedną z wiodących międzynarodowych marek Premium Modern Casual. Poszukiwanej przez nas osobie oferujemy atrakcyjne warunki pracy z możliwością dalszego kształcenia, szerokim pakietem szkoleń oraz spotkań korporacyjnych. Wyjątkową atmosferę w Marc O’Polo charakteryzuje, płaska hierarchia organizacyjna, dynamiczna i przyjazna praca zespołowa.

Do Krakowa poszukujemy pracownika
na stanowisko Sprzedawca na pół etatu (mężczyzna/kobieta)
Sprzedawca
Store Krakow

Twoje Zadania:

  • Umiejętność prezentacji produktu
  • Umiejętność aranżacji przestrzeni sklepowej i witryny wg wyznaczonych standardów
  • Aktywne nawiązywanie kontaktów z klientami
  • Szeroko pojęte doradztwo dla klientów i opieka nad nimi
  • Wielopoziomową obsługa klienta
  • Pewne prowadzenie i zamykanie rozmów sprzedażowych
  • Pozyskiwanie stałych klientów
  • Zapewnienie optymalnej prezentacji powierzchni sprzedażowej

Twój Profil:

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w segmencie premium
  • Przebyte szkolenia w zakresie Visual Merchandising
  • Pasjonata mody, ktory czerpie przyjemność z pracy kreatywnej
  • Umiejętność komunikacji w grupie i pozytywna charyzma
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie A2+

Zostań członkiem zespołu MARC O’POLO i ubiegaj się o pracę w trybie online za pośrednictwem poniższego przycisku. Już teraz cieszymy się, że będziemy Cię mogli poznać!

MARC O’POLO EINZELHANDELS GMBH, MR. STEFAN ACHENBACH, HUMAN RESOURCES, HOFGARTENSTRASSE 1, D-83071 STEPHANSKIRCHEN,
 WWW.MARC-O-POLO.COM

Ogłoszenie archiwalne