Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca

Lajkonik. House of BakeryO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • przyrządzanie kanapek oraz napojów zgodnie z recepturami oraz Naszymi standardami,

  • obsługa Naszych Gości,

  • dbanie o estetykę i czystość lokalu,

  • przestrzeganie Naszych standardów oraz zasad higieny.

Nasze wymagania

  • książeczka sanepidowska,

  • dobra energia i pozytywne nastawienie do ludzi,

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,

  • dyspozycyjność w wymiarze ½ etatu (praca głównie w piątki oraz soboty) ,

  • umiejętność wykonywania kilku zadań w jednym czasie.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na niepełny lub pełny wymiar etatu,

  • pracę w systemie zmianowym,

  • pracę w stabilnej firmie o rozpoznawalnej marce,

  • 50% rabatu na produkty naszej marki,

  • prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie grupowe,

  • perspektywę rozwoju,

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Osoby zainteresowane współpracą z nami zapraszamy do składania swojego CV oraz portfolio swoich prac za pomocą przycisku Aplikuj.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.