Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca

Gerry Weber Polska Sp. Z O.O.O firmie

  • Podgórska 34, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Gerry Weber Polska Sp. Z O.O.

Podgórska 34

Kraków

Twój zakres obowiązków

Chcemy, by najwyższy priorytet dla Pani/Pana jako Doradcy Klienta w pełnym wymiarze godzin stanowiły potrzeby naszych klientów. Do Pani/Pana obowiązków należeć będzie aktywna pomoc klientowi podczas dokonywania zakupów oraz sprzedaż. Dzięki Pani/Pana prezentacji oferowanych przez nas produktów chcemy ukazać naszą modę w pełnym blasku.

Nasze wymagania

Zależy nam, by wyróżniała Panią/Pana wysoka motywacja, zaangażowanie i dyspozycyjność.

GERRY WEBER International AG to cieszący się światową renomą koncern mody i lifestylu. Posiadamy ponad 400 salonów sprzedaży House of GER­RY WEBER (HoGW) oraz ponad 2000 butików na całym świecie, przez co należymy do czołowych firm branży odzieżowej. Naszych pięć własnych ma­rek gwarantuje na całym świecie najwyższą jakość oraz fascynującą modę.

Czy chcesz stać się częścią dynamicznego i wciąż ekspandującego koncernu?

Przewiń do profilu firmy