Dziękujemy wszystkim kandydatom za zainteresowanie Naszą ofertą pracy, jednak skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami, które zostaną zaproszone do rozmowy kwalifikacyjnej. Retailors Europe zobowiązuje się do zatrudniania zróżnicowanej kadry pracowniczej. Wybrani kandydaci zostaną uwzględnieni bez względu na rasę, kolor skóry, religię, płeć, pochodzenie narodowe, wiek, orientację seksualną, tożsamość płciową, ekspresję płciową lub niepełnosprawność. Prosimy o dołączenie poniższej klauzuli do aplikacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 roku, Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.”
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca

NIKE

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ważna jeszcze 6 dni
    do: 22 paź 2021
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna obługa klienta

  • Udzielanie fachowych porad dotyczących odzieży i obuwia,

  • Realizacja planów sprzedażowych i znajomość pełnej oferty produktowej,

  • Dbanie o wygląd i wystrój sklepu,

  • Wykładanie towaru na sklepie.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze Klienta,

  • Umiejętność pracy w Zespole,

  • Zainteresowanie sportem,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku,

  • Gwarantujemy umowa o pracę,

  • Szkolenia oraz kursy umożliwiające stały rozwój,

  • Uniform Nike,

  • rabaty na nasze produkty.

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

NIKE

Lubisz pracować w zespole? Chcesz pracować dla najlepszej marki sportowej na świecie?

Fox NSP Europe, spółka należąca do Fox Group, jest partnerem operacyjnym marki Nike w Europie. W ramach naszych planów ekspansji poszukujemy obecnie entuzjastycznych i dynamicznych ludzi, którzy będą dostępni jeden lub więcej dni w tygodniu w roku szkolnym w naszym nowym sklepie Nike w Warszawie.

Jako sprzedawca jesteś pierwszym kontaktem z naszymi klientami. Dzięki Twojej wiedzy i umiejętnościom każdy może poczuć się jak w domu. Będziesz miał okazję dołączyć do doświadczonego i dynamicznego Zespołu.

Przewiń do profilu firmy

Czekamy właśnie na Ciebie.