Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca

Piekarnia Jerzy Barbara Buczek Sp.J.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej i w sali sprzedaży.

  • Dbanie o właściwą ekspozycję towarów.

  • Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru.

  • Przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych.

  • Zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie oraz w jego obrębie.

Nasze wymagania

  • Otwartość na kontakt z klientami.

  • Dobra energia i pozytywne nastawienie do ludzi.

  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

  • Badania sanitarno-epidemiologiczne (lub gotowości do ich wyrobienia).

  • Podstawowe umiejętności komputerowe.

  • Gotowość do pracy nocnej (dotyczy sklepu na Makuszyńskiego, dodatek nocny 20% (między 22:00-6:00) do podstawy wynagrodzenia).

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny wymiar etatu (możliwość także 3/4 etatu lub 0,5 etatu).

  • Chcemy byś został/a z nami na dłużej dlatego oferujemy umowę o pracę na okres 12 miesięcy, po roku możliwość otrzymania umowy na czas nieokreślony.

  • Profesjonalne wdrożenie i wsparcie.

  • Środowisko sprzyjające wymianie doświadczeń – po dołączeniu do zespołu wprowadzimy Cię w tajniki pracy w naszych sklepach. Później również możesz liczyć na wsparcie ze strony bezpośredniego przełożonego i bardziej doświadczonych współpracowników.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, premie.

  • Możliwość elastycznego dostosowywania godzin pracy – grafiki są układane z miesięcznym wyprzedzeniem, a dzięki zmianowemu systemowi pracy nie będziesz miał/a trudności z pogodzeniem pracy u nas np. ze swoimi pasjami.

  • Zniżki na produkty firmowe.

  • Możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • paczki świąteczne

  • preferencyjne pożyczki

  • możliwość ubezpieczenia na życie

  • dofinansowanie do karty MultiSport

  • możliwość prywatnej opieki medyczna

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Zostań częścią naszego zespołu, miej wpływ na doświadczenia zakupowe klientów i przekonaj się, że Twoja praca ma znaczenie.

Oferujemy pracę w wielu lokalizacjach na ternie Krakowa, ulice: Halszki, Starowiślna, Mackiewicza, Lindego,

Przewiń do profilu firmy