Ta oferta pracy jest nieaktualna od 229 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sprzedawca

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 05.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Michael Kors jest znanym na całym świecie, wielokrotnie nagradzanym projektantem luksusowych akcesoriów. Założona w 1981 roku firma nosząca jego imię, produkuje obecnie szeroką gamę produktów w ramach Michale Kors oraz MICHAEL Michael Kors (akcesoria, obuwie, zegarki, biżuteria, perfumy).

    SPRZEDAWCA
    Kraków Galeria Krakowska
    Stanowisko

    Sprzedawcy w Michael Kors dbają o zachowanie najwyższego poziomu obsługi klienta i starają się wypełniać plany sprzedażowe zgodnie z polityką i procedurami firmy.

    Obowiązki

    • Wypełnianie osobistych planów sprzedaży
    • Rozwijanie technik sprzedaży;
    • Wykazywanie się dogłębną wiedzą towaru
    • Wspieranie współpracowników, dla zapewnienia najwyższego poziomu obsługi klienta
    • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami poprzez wykorzystanie prywatnej książki klienta;
    • Rozwijanie wszystkich problemów i skarg klientów szybko i skutecznie
    • Dbałość o halę sprzedaży; zapewnienie, że jest schludna, zorganizowana i zaopatrzona

    Wymagania

    • Wcześniejsze doświadczenie w retailu;
    • Elastyczność w pracy w wielu rolach w sklepie (shop floor, stock, back of house)
    • Doświadczenie w pracy dla marek luksusowych to plus;

    Oferujemy

    • Pracę w doświadczonym zespole;
    • Elastyczny czas pracy;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i benefity pracownicze;
    • Możliwość rozwoju i awansu;
    • Rabaty;

    Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana powyższym ogłoszeniem, prosimy o aplikowanie przesyłając swoje CV.