Sprzedawca

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.02.2018
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 11.03.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Devanlay Polska Sp. z o.o.

Międzynarodowa sieć sklepów LACOSTE i Gant posiadająca salony zlokalizowane we wszystkich największych miastach świata.

W związku z dynamiczną ekspansją w Polsce, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Sprzedawca

Miejsce pracy: Kraków
Opis stanowiska:
  • Profesjonalna obsługa Klienta
  • Doradztwo w zakresie doboru oferowanych przez nas produktów
  • Budowanie relacji z Klientem
  • Dbanie o estetyczny wygląd salonu
Wymagania:
  • Łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji z klientem
  • Dyspozycyjność (praca na zmiany)
  • Optymizm, rzetelność i zaangażowanie w pracę
  • Wysoka kultura osobista
  • Doświadczenie w sprzedaży i indywidualnej obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Udział w ciekawych projektach na skalę całej sieci (również poza granicą kraju)
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez DEVANLAY Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Złotej 59."