Sprzedawca

ALDI Sp. z o.o.O firmie

  • Krapkowice, Opole

  • Ważna jeszcze 24 dni
    do: 4 maj 2020
  • Specjalista
SPRZEDAWCA

Twoje zadania

  • Obsługa klienta.
  • Praca z asortymentem (wykładanie towaru, prawidłowa ekspozycja, dbałość o porządek w sklepie).
  • Obsługa kasy fiskalnej.

Nasze oczekiwania

  • Pozytywne nastawienie.
  • Łatwość nawiązywania kontaktów.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Gotowość do pracy na zmiany i w weekendy.

Oferujemy

  • Umowa o pracę w stabilnej firmie z ponad 100-letnią tradycją
  • Bony żywnościowe o wartości do 2160 zł rocznie
  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Pakiet sportowy
  • Ubezpieczenie na życie
  • Przyjazna atmosfera w pracy oraz zgrany zespół

Krapkowice, ul. Ks. Koziołka 44 - Aplikuj

Opole, ul. Ozimska 70 - Aplikuj

Etapy rekrutacji

  • Rozmowa rekrutacyjna etap I
  • Decyzja o zatrudnieniu

O firmie

ALDI jest jedną z wiodących firm w handlu detalicznym w Europie i na świecie reprezentowaną w Polsce przez grupę ALDI Nord. W całym kraju posiadamy już 139 sklepów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając
w przycisk poniżej.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy