Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca

Kujawsko-Dobrzyńska Spółdzielnia Handlowa w RypinieO firmie

  • Łasin

    Łasin, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie sprawnej, bezpośredniej obsługi klientów z zachowaniem zasad uprzejmości i uczciwości na każdym stanowisku pracy,

  • dbanie o należytą ekspozycję towarów dopuszczanych do sprzedaży,

  • udzielanie klientom rad dotyczących zgłaszanych przez nich wątpliwości,

  • organizowanie pracy w sposób zapewniający prawidłowe i racjonalne funkcjonowanie sklepu,

  • dbałość o higienę i estetykę na stanowisku pracy i w obrębie sklepu,

  • wykonywanie innych zadań zleconych przez pracodawcę.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dobra organizacja czasu pracy,

  • komunikatywność,

  • rzetelność i zaangażowanie w wykonywane czynności.

To oferujemy

  • kompleksowy pakiet szkoleń wprowadzających, przygotowujących do pracy zgodnie z wymaganiami sieci;

  • umowę o pracę;

  • stabilne i pewne zatrudnienie;

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy,

  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego.

  • niezbędne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.