Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe KOLPOL Ryszard Kolasiński

  • Dworcowa 22, Łęknica
    Łęknica, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:8:00-16:00, 8-14
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:premia świąteczna

Dworcowa 22

Łęknica

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa klientów

  • współtworzenie zespołu

  • dbanie o estetyczny wygląd i ekspozycje towaru

  • przyjmowanie dostaw

Nasze wymagania

  • uczciwość

  • obsługa komputera na podstawowym poziomie

To oferujemy

  • wysokie wynagrodzenie

  • stabilne zatrudnienie na pełny etat, w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • premie świąteczne

  • zniżki dla pracowników

  • pracę w życzliwej atmosferze

  • wdrożenie i przygotowanie do pracy

O nas

PSB Kolpol to rodzinna firma działająca z sukcesem już trzydzieści lat. Prowadzimy Market Mrówka i dwa składy PSB. Szukamy człowieka z pozytywną energią, który zasili nasze szeregi w Łęknicy.