Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca

ESSELS INTERNATIONAL sp. z o.o.

30,0040,00 brutto / godz.
  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa zlecenie
  • dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż żywych choinek

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność,

  • elastyczność,

  • komunikatywność,

  • sumienność

  • mile widziana znajomość obsługi kasy fiskalnej

To oferujemy

  • Zapewniamy noclegi w dobrych hotelach i wyżywienie dla osób przyjezdnych.

  • Zapewniamy dobre warunki płacowe (kwoty będą ustalane w zależności od elastyczności i dyspozycyjności pracownika) - ponieważ w tym okresie przedświątecznym praca jest także w weekendy.

  • W razie potrzeby zastępstwo w tym czasie na np 1 dzień możemy zapewnić jeśli będzie taka potrzeba ze strony pracownika o czym poinformuje naszą firmę.

  • Praca w dniu 24 Grudnia będzie z wyższą stawką wynagrodzenia i będzie w mniejszej ilości godzin ( czas pracy taki jak w galeriach handlowych tego dnia ) - w ten dzień praca będzie dobrowolna - tzn będziemy ustalać indywidualnie z każdym pracownikiem czy będzie mógł tego dnia pracować.

  • Zależy nam także na współpracy z tymi samymi pracownikami w kolejnych latach. Zależy nam aby współpraca przebiegała prawidłowo a będzie wtedy zadowolony zarówno pracownik jak i pracodawca ze współpracy.

O nas

Firma zajmuje się handlem w kilku branżach. Od 2021 roku budujemy w całej Polsce sieć sprzedaży żywych choinek . Poszukujemy pracowników do pracy tymczasowej/dodatkowej z całej Polski w okresie od 9 Grudnia do 23/24 Grudnia z dobrą stawką wynagrodzenia dla pracowników na stanowisku sprzedawca żywych choinek. .

Chętnie zatrudnimy pracowników w każdym wieku ( wiek minimum 18 lat ) , także studentów/studentki i osoby które mają stałą pracę ale będą chętne na 2 tygodnie w Grudniu zatrudnić się w naszej firmie jako praca dodatkowa ( sezonowa ) za lepsze wynagrodzenie chociażby biorąc urlop na ten czas u obecnego pracodawcy.

Jesteśmy w stanie porozumieć się z pracownikiem w każdym przypadku. Zachęcamy do przesyłania CV i z wybranymi osobami będziemy się kontaktować w celu przekazania więcej szczegółów na temat stanowiska.

Osobą zainteresowanym prześlemy dokładne miejsca pracy i dla osób mieszkających w innych rejonach kraju zapewnimy nocleg w hotelu i wyżywienie. Dlatego zapraszamy do przesyłania CV osób z całego kraju.

Pracownicy zostaną wyposażeni w stroje termiczne, nie przemakalne.

Na każdy punkt przewidujemy 4-5 pracowników. Natomiast w całej Polsce będziemy mieli ponad 20 punktów sprzedaży.