Oferta pracy

Sprzedawca - magazynier

BIMs Plus SZCZECIN

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • obsługa aktualnych klientów firmy

  • wydawanie towaru klientom

  • przyjmowanie towaru na magazyn

Nasze wymagania

  • chęć uczenia się

  • łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych

  • samodzielność i aktywność w działaniu

  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z klientami i dostawcami

To oferujemy

  • solidny proces wdrożeniowy

  • pracę w wymiarze ½ etatu

  • szereg szkoleń, wspierających Twój rozwój kompetencyjny

  • pracę w nowoczesnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

  • ciekawą pracę zapewniającą stały rozwój, możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego

  • karty medyczne i Multisport

  • Benefity

  • karty medyczne

  • Multisport

Wysyłając swoją aplikację wyrażasz zgodę na przetwarzanie wszystkich swoich danych zawartych w CV, liście motywacyjnym do procesu rekrutacji.

Międzynarodowa firma o zasięgu ogólnopolskim, lider w branży grzewczej i sanitarnej, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: Sprzedawca - magazynier.

Przewiń do profilu firmy