Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca - Magazynier

PROGRES

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Kontrolowanie stanów magazynowych i ekspozycji sklepu

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami B2B

  • Aktywna obsługa klientów sklepu

  • Powiązane prace magazynowe

Nasze wymagania

  • Profesjonalizm i otwartość w nawiązywaniu kontaktów z klientami

  • Rzetelności w wypełnianiu powierzonych zadań

  • Sprawna obsługa komputera

  • Zaangażowanie

Mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe w obszarach handlu

To oferujemy

  • Umowę o pracę/zlecenie w zależności od preferencji kandydata

  • Zatrudnienie w zespole z wieloletnim doświadczeniem

  • Zadowolenie z wykonywanego zawodu

  • Rabaty pracownicze

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • premie

PROGRES

PROGRES funkcjonuje na rynku artykułów BHP od ponad dekady a swoje sukcesy dedykuje zaangażowaniu oraz profesjonalnemu podejściu. Nieustannie dążymy do rozwoju a na obecnym etapie poszukujemy specjalisty ds. sprzedaży do biura handlowego.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do aplikowania. Może to właśnie nas szukasz :).

Przewiń do profilu firmy