Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Sprzedawca - Magazynier

BELMEB Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

BELMEB Sp. z o.o. to firma która od 20 lat specjalizuje się w sprzedaży hurtowej i detalicznej: płyt i drzwi meblowych, blatów kuchennych oraz akcesoriów meblowych, a także akcesoriów do wyposażenia wnętrz. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Główne zadania realizowane na stanowisku:

  • przyjęcia i wydania magazynowe
  • rozładunek dostaw
  • kontrola jakości i ilości przyjmowanego towaru
  • prace pomocnicze
  • zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta
  • dbanie o należytą ekspozycję towarów
  • obsługa kasy fiskalnej
  • zwiększanie sprzedaży poprzez dbanie o satysfakcję Klientów

Oczekiwania:

  • odpowiedzialność i sumienność
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • rzetelność i uczciwość,
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku handlowym w branży akcesoriów meblowych.
  • mile widziane UPRAWNIENIA UDT do kierowania wózkami widłowymi

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace,
  • specjalistyczne szkolenia,
  • możliwość awansu,
  • przyjazna atmosfera w pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym CV przez Belmeb Sp. z o.o. w celu realizacji procesu rekrutacji.”

Ogłoszenie archiwalne