Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca - Magazynier

BELMEB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąO firmie

  • Modlniczka (pow. krakowski)

    Modlniczka (pow. krakowski), małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • przyjęcia i wydania magazynowe

  • rozładunek dostaw

  • kontrola jakości i ilości przyjmowanego towaru

  • prace pomocnicze

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta

  • dbanie o należytą ekspozycję towarów

  • obsługa kasy fiskalnej

  • zwiększanie sprzedaży poprzez dbanie o satysfakcję Klientów

Nasze wymagania

  • odpowiedzialność i sumienność

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami

  • dobra znajomość obsługi komputera

  • rzetelność i uczciwość

Mile widziane

  • doświadczenie na stanowisku handlowym w branży akcesoriów meblowych

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace

  • specjalistyczne szkolenia

  • możliwość awansu

  • przyjazna atmosfera w pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

BELMEB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

BELMEB Sp. z o.o. to firma która od 20 lat specjalizuje się w sprzedaży hurtowej i detalicznej: płyt i drzwi meblowych, blatów kuchennych oraz akcesoriów meblowych, a także akcesoriów do wyposażenia wnętrz.

Przewiń do profilu firmy