Logo Pracuj.pl

Sprzedawca - magazynier Nike

Adrenaline.plO firmie

Adrenaline.pl

Kazimierza Górskiego 2

Gdynia

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Poznawanie potrzeb Klientów i proponowanie dostosowanych produktów
  • Dzielenie się fachową wiedzą na temat najnowszych kolekcji NIKE
  • Dbanie o porządek na sali sprzedaży i właściwą prezentację produktów NIKE
  • Odpowiedzialność za magazyn wewnętrzny: przyjmowanie i wydawanie dostaw, kontrola stanów magazynowych, koordynowanie obiegu towarów w salonie zgodnie z procedurami magazynowymi i przepisami BHP.

Nasze wymagania

  • doświadczenie i profesjonalizm w obsłudze klienta
  • zainteresowanie branżą sportową i/lub aktywność sportowa
  • znajomość procesów logistycznych i/lub doświadczenie na stanowisku magazyniera
  • dokładność w działaniu, podejście jakościowe
  • optymizm, zaangażowanie i chęć rozwoju
  • dyspozycyjność - pracujemy także w weekendy i elastyczność - dajemy możliwość dostosowania godzin pracy

To oferujemy

  • niezbędną wiedzę na start z zakresu technik sprzedaży, obsługi Klienta oraz produktów i technologii Nike
  • stałe wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od Twojego zaangażowania i osiąganych wyników
  • jako wizytówka naszej firmy i marki NIKE otrzymasz zestaw odzieży firmowej
  • dostosowanie warunków i czasu pracy dla pracowników z orzeczeniem o niepełnosprawności

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

adrenaline.pl to nie tylko sieć sklepów sportowych, to społeczność oparta na wspólnym zainteresowaniu sportową pasją i ciągłym kontakcie z drugim człowiekiem. Osoby, które tworzą #teamadrenaline_pl, to entuzjastyczni, aktywni i nieustannie dążący do rozwoju ludzie. Zgrany zespół pozwala nam umacniać się na pozycji lidera sprzedaży wśród sklepów sportowych w Polsce i optymistycznie patrzeć na rozwój w przyszłości.

Do naszej ekipy, w salonie NIKE GDYNIA RIVIERA, poszukujemy osoby na stanowisko SPRZEDAWCA-MAGAZYNIER (umowa o pracę, pełen etat).

Sprzedawca - magazynier Nike, Kazimierza Górskiego 2, Gdynia