Logo Pracuj.pl

Sprzedawca - Magazynier

Polimex.net sp. z o. o. sp. k.O firmie

  • Rzgów
    Rzgów, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa klienta
  • dbanie o prawidłową ekspozycję towaru na półkach
  • przygotowywanie towarów do przesunięć międzymagazynowych

Nasze wymagania

  • dostępność od zaraz
  • co najmniej 1-rocznym doświadczeniem na analogicznym stanowisku w sklepie/hurtowni (mile widziane)
  • uprawnienia na wózki jezdniowe podnośnikowe/specjalizowane (mile widziane)

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • pakiet sportowo- rekreacyjny OK System
  • ubezpieczenie na życie
  • system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • niezbędne narzędzia pracy

Polimex.net sp. z o. o. sp. k.

Jesteś osobą PROAKTYWNĄ, która nieustannie szuka okazji do rozwoju grup towarowych oraz poszerzania portfela Klientów i wdrażania Nowości ?

Jesteś twardym i skutecznym NEGOCJATOREM, który nieustannie poszukuje poprawy warunków handlowych, aktywnie obserwując konkurencję, trendy i zmiany na rynku ?

Jesteś osobą nastawioną na ciągły ROZWÓJ, która każdego dnia wzbogaca swoją wiedzę i chętnie dzieli się własnym doświadczeniem ?

Jeśli posiadasz takie cechy dołącz do zespołu profesjonalistów Polimex.net, firmy nr 1 w branży.

Sprzedawca - Magazynier, Rzgów