Sprzedawca magazynier w Punkcie Sprzedaży Detalicznej Pokryć Dachowych

Ruukki Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie bieżącej obsługi klientów odwiedzających punkt Ruukki Express: doradztwo, ofertowanie, przyjmowanie zamówień, sprzedaż, wyszukiwanie materiałów, pakowanie, zamawianie transportu.

  • Prowadzenie magazynu, w tym utrzymywanie porządku, znakowanie produktów i materiałów, inwentaryzacje, prowadzenie list brakujących materiałów.

  • Załadunek, rozładunek, rozkładanie materiałów na magazynie.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy związanej z obsługą klienta

  • Doświadczenie w pracy na magazynie oraz w transporcie towarów (samochód dostawczy do 3,5 t)

  • Umiejętność obsługi komputera (MS Office)

  • Zdolności komunikacyjne, umiejętność współpracy, zaangażowanie i chęć rozwoju

  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

  • Pracę od poniedziałku do piątku na 1 zmianę ( w godzinach 8-16 / 9-17)

  • Pracę w firmie, w której bezpieczeństwo jest priorytetem

  • Pracę w firmie będącej liderem na rynku

  • Świadczenia socjalne (dofinansowanie kart sportowych, dofinansowanie wypoczynku, świadczenia świąteczne)

  • Opiekę medyczną

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego

  • Pracę w zespole profesjonalistów

  • Wsparcie w okresie adaptacji oraz szkolenie wprowadzające

  • Pogłębianie wiedzy w zakresie profesjonalnej sprzedaży i produktów dachowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne