Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca - Magazynier

DAC TER Dariusz Cuch

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • Firma DAC-TER zatrudni osobę na stanowisku: SPRZEDAWCA-MAGAZYNIER

  • Sprzedaż produktów oraz profesjonalna obsługa Klientów w sklepie stacjonarnym

  • Doradztwo w zakresie asortymentu znajdującego się w ofercie handlowej

  • Obsługa bieżących zamówień

  • Współpraca z dostawcami

  • Kompletowanie zamówień dla Klientów

  • Przyjmowanie/wydawanie towaru wg specyfikacji

  • Załadunek/rozładunek towaru

Nasze wymagania

  • Zdolność szybkiego uczenia się asortymentu

  • Dobra organizacja pracy

  • Komunikatywność, samodzielność, wysoka kultura osobista

  • Zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowę o pracę (pełny etat)

  • miejsce pracy: oddział handlowy Warszawa Żoliborz, ul.Broniewskiego 59a (w pobliżu przystanki autobusowe i tramwajowe)

  • miejsce pracy: oddział handlowy Warszawa Ursus, ul.Bodycha 116 (w pobliżu pętla autobusowa 191 i 207 , niedaleko stacja PKP)

  • miejsce pracy: oddział handlowy Warszawa Włochy, ul.Przepiórki 56 (w pobliżu przystanki autobusowe i stacja PK)

  • Zarobki adekwatne do wykonywanej pracy

  • Pracę w miłym zespole

  • Szkolenia i stałe podnoszenie kwalifikacji

  • Możliwość awansowania na wyższe stanowisko

O nas

Firma DAC-TER działa od 1991 roku i prowadzi hurtową oraz detaliczną sprzedaż akcesoriów meblowych.