Logo Pracuj.pl

Sprzedawca - magazynier

BESKIDPLEX sp. z o.o.O firmie

BESKIDPLEX sp. z o.o.

Karmelkowa 66

Fabryczna

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca sprzedaż,
  • obsługa magazynu,
  • przygotowanie ofert handlowych,
  • przyjmowanie i realizacja zamówień,
  • przyjęcie i wydanie towaru.

Nasze wymagania

  • samodzielność,
  • uczciwość,
  • obsługa komputera,
  • prawo jazdy kat B.
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży/pracach magazynowych.

To oferujemy

  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie podstawowe plus premie,
  • praca w systemie jednozmianowym.

O nas

Nasza firma zajmuje się sprzedażą i cięciem płyt z tworzyw sztucznych oraz akcesoriów dla firm i osób prywatnych. W związku z rozwojem poszukujemy pracownika do naszego nowego oddziału we Wrocławiu.

Sprzedawca - magazynier, Karmelkowa 66, Fabryczna, Wrocław