Sprzedawca - Magazynier

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2017-09-01
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 2017-10-01)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

DYKA - Międzynarodowa Firma Produkcyjno-Handlowa. Jeden z wiodących europejskich producentów i dystrybutorów kompletnych systemów rurowych do instalacji wodno-kanalizacyjnych, posiadający zakład produkcyjny na terenie  Dolnego Śląska, poszukuje pracowników na stanowisko:

SPRZEDAWCA - MAGAZYNIER
Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa klientów Oddziału,
  • Prowadzenie magazynu wyrobów gotowych i towarów,
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej,
  • Organizacja i dokonywanie rozładunków i załadunków,
  • Obsługa wózka widłowego,
  • Telefoniczna obsługa klientów w regionie.

Wymagania:

  • Znajomość gospodarki magazynowej,
  • Umiejętność posługiwania się komputerem,
  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych,
  • Dyspozycyjność, sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • Doświadczenie w branży WOD-KAN lub sanitarno-grzewczej będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętności interpersonalne i komunikatywność.

Oferujemy:

  • Stabilne i profesjonalne środowisko pracy,
  • Możliwość szkoleń, poszerzania wiedzy i rozwoju zawodowego,
  • Wynagrodzenie: podstawa i premia uzależniona od wyników.

Osoby zainteresowane pracą w naszej firmie i spełniające powyższe kryteria proszone są o przesłanie do dnia 30.09.2017 CV wraz z dopiskiem Sprzedawca – Magazynier Wrocław za pomocą przycisku Aplikuj.

Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

W ofercie pracy prosimy zamieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych, w zakresie niezbędnym do prowadzenia procesów rekrutacyjnych w firmie DYKA Sp. z o.o. (Ustawa z dnia 29. 08. 1997 r. O ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883)

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się