Logo Pracuj.pl

brutto / mies.
kontrakt B2B
4 000–10 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Praca zmianowa:
    tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Godziny pracy:
    możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + prowizja + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

Kuchnie Verle - Studio Mebli.

Poszukujemy osoby chętnej i gotowej do pracy w nowym salonie meblowym KUCHNIE VERLE - Gliwice.

Nowa duża ekspozycja (ponad 200m2), nowe wyzwanie ;)

Potrafisz rozmawiać z klientem, nie boisz się projektować (pracujemy na gotowych modułach) - ta praca jest dla CIEBIE.

Do Twoich zadań należeć będzie:

projektowanie i wycena zabudowy meblowej w oparciu o potrzeby klienta,

opieka nad realizacją i przygotowanie dokumentacji technicznej (np. projekt przyłączy),

przeprowadzenie pomiarów,

podpisanie umowy i sporządzanie projektów montażowych,

utrzymanie wysokich standardów obsługi w naszym salonie firmowym oraz dbanie o jego wizerunek,

podnoszenie efektywności sprzedaży naszych mebli,

dopasowanie sprzętu AGD pod oczekiwania klienta,

stałe rozwijanie umiejętności i zdobywanie doświadczenia pozwalającego na pozostawienie konkurencji daleko za sobą,

opieka na salonem sprzedaży,

opieka nad social media,

przyjmowanie oraz wydanie towarów z magazynu.

Nasze wymagania

  • doświadczenia w projektowaniu i sprzedaży mebli kuchennych, szaf i innych mebli na zamówienie (wymagane doświadczenie minimum 2 lata),
  • znajomości aktualnych trendów i rozwiązań stosowanych w meblach,
  • dobra znajomość obsługi komputera wraz z obsługą programów do projektowania (Carat, Pro100),
  • zaangażowania w wykonywaną pracę i zadania z nią związane ,
  • kreatywność, komunikatywność i pewności siebie, które ułatwią Ci kontakt z klientem,
  • prawo jazdy kat B.

To oferujemy

Z naszej strony oferujemy :

atrakcyjne zarobki rosnące wraz z efektami twojej pracy,

3 miesiące płatnego szkolenia w naszym salonie,

stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

niezbędne narzędzia do realizowania powierzonych zadań,

pracę w stale rozwijającej się firmie ze stabilną pozycją na rynku,

możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji,

miłą atmosferę.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne

O nas

Oferujemy umowę o pracę i wynagrodzenie zgodnie z obowiązującymi stawkami na rynku + premia zależna od sprzedaży, umiejętności oraz zaangażowania.

Możliwe jest również praca w myśl zasady B2B (warunki do uzgodnienia).

Chętnych prosimy o wysyłanie CV.

Do zobaczenia ;)

Sprzedawca mebli kuchennych - Projektant / Projektantka, Gliwice