Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sprzedawca

  • Milanówek, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 14.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grafika górna

    Drewno Centrum II spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa wchodząca w skład Grupy FACHOWIEC, działająca na rynku polskim jako dystrybutor podłóg drewnianych, paneli podłogowych
    i stolarki drzwiowej poszukuje:

    Sprzedawców do salonu Fachowiec
    Miejsce pracy: Milanówek

    Jesteś dyspozycyjny(a), masz wysoką kulturę osobistą i pogodne usposobienie? Jesteś komunikatywny(a) i samodzielny(a)? Potrafisz pracować w zespole? Angażujesz się w powierzone zadania i potrafisz zarządzać swoją pracą? Umiesz stawiać sobie priorytety i rozwiązywać problemy? Pakiet MS Office nie ma dla Ciebie tajemnic?

    Napis
    Ikony1

    TWOJE ZADANIA

    • zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy
    • profesjonalne doradztwo
    • nastawienie na realizację wyznaczonych celów i osiąganie wyników
    • aktywna promocja salonu sprzedaży
    • budowanie dobrych relacji w zespole
    • dbałość o wygląd salonu sprzedaży i wizerunek firmy
    Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
    i znajomość branży.
    Ikony2
    Kandydat przyjmuje do wiadomości, że Administratorem jego danych osobowych, jest Drewno Centrum II Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa, NIP: 522-021-05-29, REGON: 015593652. W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych odpowiada Administrator. Kandydat może skontaktować się z Administratorem pod adresem [email protected] Dane osobowe Kandydata będą przetwarzane w celu rekrutacji na wskazane stanowisko. Odbiorcami danych osobowych mogą być pracownicy Spółki oraz podmioty zajmujące się obsługą Spółki na zasadach zleconych usług, zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Nie przekazujemy danych osobowych Kandydatów do państw trzecich. Kandydatom przysługuje prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych, prawo dostępu do treści swoich danych, oraz prawo poprawiania ich, usuwania i wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych w aplikacji jest dobrowolne, ale niezbędne dla potrzeb bieżącego procesu rekrutacyjnego i ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych. Podanie danych osobowych wykraczających po za art. 22 Kodeksu pracy jest dobrowolne, dlatego Kandydat zgadza się na ich przetwarzanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a oraz art. 9 ust. 2 lit. a GDPR (RODO). Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w wyżej wymienionych celach jest dobrowolne.
    Grafika dolna