Ta oferta pracy jest nieaktualna od 267 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sprzedawca motocykli

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-02-23

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Liberty Motors to znacznie więcej niż salony sprzedaży. Naszym celem jest towarzyszyć w motocyklowej przygodzie. W naszej ofercie znajdziesz produkty najlepszych motocyklowych marek, takich jak Alpinestars, Macna, Ixon, Fly, SHOEI, Adrenaline, Shark i Oxford.

    Sprzedawca motocykli BMW Motorrad
    Miejsce pracy: Warszawa
    (nr ref: Hand.)

    Opis stanowiska:

    • obsługa klientów zgodnie ze standardami Salonu BMW Motorrad
    • budowanie trwałych relacji z Klientami Marki BMW
    • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
    • praca z systemem CRM
    • realizacja założonych planów sprzedaży
    • przygotowanie i prezentacja ofert handlowych
    • prowadzenie negocjacji handlowych oraz finalizowanie transakcji
    • dbanie o ekspozycję motocykli w salonie
    • administracja stockiem motocykli nowych i demonstracyjnych
    • raportowanie pracy własnej
    • sprzedaż akcesoriów z palety BMW Motorrad

    Wymagania:

    • pasja, zamiłowanie i nieodparta słabość do motocykli
    • doświadczenie na podobnym stanowisku lub w sprzedaży dóbr luksusowych
    • znajomość rynku motocyklowego
    • umiejętności handlowe i zdolności negocjacyjne
    • samodzielność oraz inicjatywa w działaniu, orientacja na realizację celów
    • umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych
    • znajomość języka angielskiego na poziomie min B1
    • zaangażowanie oraz wytrwałość w osiąganiu wyznaczonych celów
    • prawo jazdy kategorii A
    • sumienność, dokładność i zaangażowanie
    • znajomość produktów marki BMW będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • konkurencyjny system wynagrodzeń, motywujący system premiowy
    • niezbędne narzędzia do realizacji celów sprzedażowych
    • szkolenia umożliwiające podnoszenie kwalifikacji oraz rozwój zawodowy
    • przyjazną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole

    Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać
    za pomocą przycisku aplikowania z dopiskiem: „Handlowiec”.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".