Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Sprzedawca na rynku bożenarodzeniowym

LINK2WORK

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:do uzgodnienia

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta - firmy zajmującej się sprzedażą i dystrybucją wysokogatunkowych napojów alkoholowych - poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku

Miejsce pracy: Opole, Rynek

Twój zakres obowiązków

  • Praca przy sprzedaży austriackiego grzanego wina podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego

  • Praca w systemie zmianowym z elastycznym grafikiem na umowę zlecenia.

  • Praca od 03 grudnia do 23 grudnia

Wymagania pracodawcy

  • komunikatywność

  • mila i przyjazna aparycja

  • dyspozycyjność

  • mile widziani studenci/studentki oraz osoby z Ukrainy

Pracodawca oferuje

  • elastyczny grafik, dostosowany do dyspozycyjności

  • miłą i przyjazną atmosferę pracy

  • stawkę netto: 20zł/h

Dodatkowe informacje:

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 786 865 894

LINK2WORK

Link2work to firma specjalizująca się w doradztwie personalnym. W branży związanej z HR działamy nieustannie od 2008 roku. Skupiamy się na pozyskiwaniu specjalistycznego personelu, który rekrutujemy na terenie całej Polski do pracy w kraju i za granicą.

(nr cert Kraz 4570).

Przewiń do profilu firmy