Logo Pracuj.pl

Sprzedawca na stacji paliw BP

BPO firmie

  • małopolskie
    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Przyjazna obsługa naszych Klientów oraz aktywna sprzedaż;
  • Obsługa kasy fiskalnej;
  • Przygotowywanie posiłków z oferty Wild Bean Cafe;
  • Dbałość o estetyczną ekspozycję produktów na sklepie;
  • Utrzymanie porządku oraz higieny na stacji;

Nasze wymagania

  • Jesteś otwarty i lubisz kontakt z drugim człowiekiem; #NakręcająNasRelacje
  • Jesteś gotowy na poznanie czegoś nowego;
  • Chcesz zaangażować się w swoją pracę;
  • Masz doświadczenie zawodowe lub nie – wszystkiego Cię nauczymy!
  • Szukamy Osób w różnym wieku; #ŁącząNasLudzie
  • Cenisz takie wartości, jak bezpieczeństwo, szacunek, odwaga, doskonałość, jeden zespół; #BudujemyŚwiatNaJasnychZasadach

To oferujemy

  • Umowę o pracę bez okresu próbnego, a kolejną na czas nieokreślony;
  • Pracę na cały, ¾, ½ etatu;
  • W pierwszym roku pracy w bp zarobisz od 3358 zł brutto do 4268 zł brutto
  • Pracę w systemie zmianowym;
  • Szkolenie wdrożeniowe na stanowisku pracy;
  • Dodatki za pracę w święta, godziny nocne, za pracę w weekendy;
  • Gwarantowane wynagrodzenie wypłacane zawsze 10 danego miesiąca;
  • Podwyżkę po 4 miesiącach pracy i kolejną raz w roku;
  • Przejrzysty program premiowy, premie uznaniowe i nagrody za indywidualne osiągnięcia;
  • Ubezpieczenie na życie dla Ciebie współfinansowane przez bp oraz dodatkową ofertę dla współmałżonka, partnera i pełnoletnich dzieci;
  • W ramach Funduszu Socjalnego: wypłatę świadczeń takich jak: świadczenie wielkanocne, choinkowe, zapomogi losowe, wczasy pod gruszą, bukiet ubranek dla nowonarodzonego dziecka;
  • Wsparcie psychologa, doradców finansowych oraz coachów – program wsparcia dla pracowników oraz Jego najbliższej rodziny;
  • Program „Poleć Swojaka” – zachęcając znajomych do podjęcia pracy w bp otrzymujesz nagrodę finansową;
  • Ścieżki kariery w ramach struktur bp; #WspieramyRozwójNaKażdymPoziomie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Obecnie bp należy do najszybciej rozwijających się firm energetycznych na świecie. bp posiada ponad 561 stacji w Polsce i ponad 18 tysięcy na świecie na 6 kontynentach. W związku z dynamicznym rozwojem sieci w Polsce poszukujemy kandydatek i kandydatów na stanowisko SPRZEDAWCA.

Sprzedawca na stacji paliw BP, małopolskie