Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca na stacji paliw

AGMAZ Agnieszka Mazur

  • Pobiednik Wielki (pow. krakowski)

    Pobiednik Wielki (pow. krakowski), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klienta zgodnie ze standardami sieci

  • dbanie o porządek, estetykę i higienę na stacji

  • uzupełnianie towarów handlowych na sali sprzedaży

  • obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego

  • wystawianie faktur sprzedażowych

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie w pracy w handlu

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • umiejętność pracy w zespole

  • kultura osobista, życzliwość, komunikatywność

  • pozytywne nastawienie

  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna

To oferujemy

  • pracę na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w systemie zmianowym

  • zniżki pracownicze

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • zdobycie doświadczenia

  • przyjazną atmosferę

Naszą firmę tworzy wykwalifikowany zespół posiadający wieloletnie doświadczenie w branży Transportowo-Spedycjno-Logistycznej. Wykonują oni swoją pracę z pełnym zaangażowaniem, profesjonalizmem i pasją.

Jesteśmy polską firmą, która posiada duże doświadczenie w swojej dziedzinie.

Przewiń do profilu firmy