Sprzedawca - Obsługa klienta w sklepie z suplementami i odzieżą

WK sp. z o.o.O firmie

18‐19 zł brutto / godz.
  • Mikołaja Kopernika 23
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa zlecenie
  • Część etatu
  • Specjalista

WK sp. z o.o.

Mikołaja Kopernika 23

Warszawa

Jesteśmy młodą, rozwijającą się firmą prowadzącą sklep internetowy w branży sportowej. Naszą ekipę tworzą osoby młode i pozytywnie nastawione do życia.

Nowo zatrudniona osoba będzie pracować na stanowisku Sprzedawcy z kompleksową obsługą klienta sklepu stacjonarnego. Niewielki sklep z suplementami diety i odzieżą sportową znajduje się w centrum Warszawy przy ul. Kopernika. Punkt otwarty jest w godzinach 10 - 20, 7 dni w tyg. z wyłączeniem dni wolnych od handlu. Praca z założenia jest jednozmianowa (zmiana 10h), jednak dajemy możliwość elastycznego ustalania grafiku w porozumieniu ze współpracownikiem. Średnio w miesiącu zatrudniona osoba będzie w stanie przepracować około 100 godzin. Proponowana stawka dotyczy 3 miesięcznego okresu próbnego. Mile widziani studenci dyspozycyjni w dni weekendowe.

Twoje obowiązki to:

  • Obsługa klienta w sklepie
  • Obsługa klienta mailowa, telefoniczna i chat
  • Dbanie o dostępność produktów i składanie zamówień w magazynie głównym
  • Utrzymywanie porządku
  • Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego

Mamy nadzieję że:

  • Zapewnisz profesjonalną obsługę na wysokim poziomie
  • Będziesz osobą punktualną i uczciwą
  • Szybko przyswoisz informacje i usamodzielnisz się
  • Masz pozytywne podejście do ludzi
  • Tematyka suplementów diety i branży fitness nie jest Ci obca

Proponujemy Ci:

  • Pracę z młodymi ludźmi
  • Elastyczne podejście w tworzeniu grafiku pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w handlu i obsłudze klienta

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy