Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca Online

COSMO-INTERNATIONAL SP. Z O. O.O firmie

  • Pabianicka 76
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

COSMO-INTERNATIONAL SP. Z O. O.

Pabianicka 76

Łódź

Cosmo jest bezpośrednim importerem tkanin i dzianin z całego świata. Mamy 25 letnie doświadczenie w rynku tekstyliów. Kolejnym krokiem w rozwoju naszej firmy jest stworzenie internetowej  formy współpracy z klientami. W związku nowym projektem poszukujemy energetycznej, pełnej entuzjazmu osoby, która zorganizuje i poprowadzi sprzedaż online. Zdobędzie nowych klientów i tym samym stworzy nowoczesne możliwości biznesowe.

Opis stanowiska:

Oczekujemy znajomości nowych technologii, umiejętności komunikacji z klientem przy wykorzystaniu internetu, telefonu, etc.. Wartością dodaną jest znajomość trendów w modzie oraz doświadczenie w pracy z tekstyliami. Do zadań należy reprezentowanie Cosmo w bezpośredniej relacji z klientem: odpowiadanie na pytania i zapotrzebowanie klientów, informowanie o naszych produktach i  akcjach promocyjnych, monitorowanie rynku i zapewnienie klientom doskonałych warunków do pracy i realizacji założonych celów

Obowiązki

  • Pozyskiwanie i współpraca z  klientami  z wykorzystaniem emaila, telefonu , etc.. Komunikacja poprzez portal B2B, media społecznościowe, telefon.
  • Konsekwentne poszukiwanie i wykorzystywanie nowych koncepcji sprzedaży
  • Analiza sytuacji na rynku tekstyliów ze szczególnym uwzględnieniem druków. Przygotowanie raportu dla managera sprzedaży, zaproponowanie odpowiedniej strategii
  • Bezpośrednia współpraca z osobą zajmującą się social media w celu ujednolicenia wizerunku Cosmo w mediach.
  • Współpraca z działem marketingu, sprzedaży, logistyki w celu opracowania strategii sprzedaży
  • Silna motywacja i orientacja na osiągnięcie sukcesu.
  • Stworzenie i uzupełnianie bazy oraz profilu klienta.

Umiejętności

  • Dobra znajomość MS OFFICE
  • Zdolności interpersonalne i negocjacyjne
  • Język angielski obligatoryjny, w mowie i piśmie
  • Wiedza z zakresu tkanin, dzianin
  • Znajomość programu CRM.

Praca może wymagać wyjazdów na terenie Polski oraz zagranicę.

Ogłoszenie archiwalne