Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca - Opole

TK Maxx

19,3 brutto / godz.
  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedawcy bez względu na to, czy zatrudnieni są w pełnym czy w niepełnym wymiarze czasu pracy, pełnią rolę ambasadorów naszej marki.

Nasze wymagania

  • Muszą być zatem pewni siebie i komunikatywni. Wyobraź sobie pracę, w której nie ma dwóch takich samych dni. W sklepach nieustannie coś się dzieje – w jednej obsługujesz klienta, a za moment rozpakowujesz dostawę pełną nowych niesamowitych produktów.

To oferujemy

  • Korzyści z bycia sprzedawcą w TK Maxx nie kończą się na pracy z zespołem świetnych ludzi. Oferujemy pełną gamę benefitów dla wszystkich naszych pracowników.

    • Benefity

    • prywatna opieka medyczna

    • ubezpieczenie na życie

    • elastyczny czas pracy

    • zniżki na firmowe produkty i usługi

    • więcej urlopu na start

    • fun z pracy

    • karta sportowa

    TK Maxx

    Nieustanne odkrywanie raju stylowych okazji w naszych 685 sklepach TK Maxx w Europie. TK Maxx jest częścią grupy TJX, w której znajdziesz różne produkty, ale łączy nas ta sama cecha - poszukiwanie skarbów, które daje nam radość. Od stylowych perełek znanych marek do unikatowej bizuterii, gwarantujemy naszym klientom szalone możliwości każdego dnia. Równie dynamiczna jest nasza praca. W sklepach nieustannie coś się dzieje, co sprzyja rozwojowi i zaangażowaniu. Każdy dzień daje możliwość odkrycia czegoś nowego.

    Przewiń do profilu firmy