Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Sprzedawca - Osoba do wykładania towarów

GRH Polska Sp. z o.o. O firmie

  • Łańcut, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998), poszukuje kandydata na stanowisko:
Sprzedawca - obsługa sklepu

ZATRUDNIENIE BRZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI

Opis stanowiska:

  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Rozkładanie towaru na półki
  • Drobne prace na terenie sklepu

Wymagania:

  • Nie wymagamy doświadczenia
  • Chęci do pracy i pozytywne podejście do Klienta

Jesteśmy otwarci na osoby ze orzeczeniem o niepełnosprawności.

Oferujemy:

  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie w przedziale 2000 – 2200 na rękę

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą przycisku APLIKUJ.

Ogłoszenie archiwalne