Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca papiernicza hurtownia

Przedsiębiorstwo Handlowe "JETA" Sp. z o. o.O firmie

Przedsiębiorstwo Handlowe "JETA" Sp. z o. o.

Poznańska 46

Ostrów Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż

  • Dostawy towarów do klientów

  • Praca w magazynie

  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

  • Prowadzenie dokumentów zgodnymi ze standardami firmy

  • Przyjęcie towaru

  • Rozładunki/załadunki

  • Kontrola jakościowa przyjmowanego towaru

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat B

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dyspozycyjność i odpowiedzialność oraz wysoką kulturę osobistą

Mile widziane

  • Doświadczenie w handlu

To oferujemy

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji

  • Podstawa plus atrakcyjny system premiowy

  • Pracę w zespole pełnym pasji

  • Stałe wsparcie kadry kierowniczej oraz współpracowników

  • Pracę opartą o przejrzyste zasady

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie plus system premii

Nasza firma powstała w 1990r., pracujemy nad rozwojem własnej sieci salonów łazienkowych. W naszych salonach klienci znajdą płytki ceramiczne takich wiodących producentów jak: Tubądzin, Paradyż, Cerrad, Vinderen i wiele innych. Dopełnieniem oferty są produkty z gamy armatury sanitarnej. Cała sprzedaż oparta jest na wykonaniu projektu łazienki który w sposób naturalny jest początkiem procesu sprzedażowego.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysłanie CV ze zdjęciem.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Aplikacje bez dopisanej klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych nie będą rozpatrywane.