Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca

Cross Poland Sp z o.o.

  • Piaseczno

    Piaseczno, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Lubisz pracę z ludźmi,

  • Jesteś otwarty i łatwo nawiązujesz kontakty,

  • Jesteś energiczny i pełen zapału,

  • Nie boisz się zmian i szybkiego tempa pracy,

  • Charakteryzujesz się sumiennością i rzetelnością,

  • Chcesz się uczyć i rozwijać.

Nasze wymagania

  • Realizacji celów sprzedażowych,

  • Aktywnej i profesjonalnej obsługi klienta,

  • Pozytywnego nastawienia oraz chęci poszerzania swojej wiedzy

  • Dbania o dobry wizerunek sklepu oraz standardy sieci.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • po okresie próbnym możliwość przejścia na umowę o pracę

  • szkolenia

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • uczestniczenie w dynamicznym rozwoju firmy

  • zniżki pracownicze

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Rzgów - pół etatu