Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca

DSA Investment S.A.O firmie

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie oraz obsługę klientów indywidualnych dostarczonych przez firmę

  • wstępna weryfikacja umowy klienta i przedstawienie odpowiedniej oferty

  • obsługa potencjalnych klientów wstępnie zainteresowanych ofertą

  • sprzedaż bezpośrednia lub zdalna

  • obsługa posprzedażowa Klientów

Nasze wymagania

  • umiejętności efektywnego zarządzania własnym czasem

  • zdolności budowania i utrzymywania relacji z Klientami

  • uczciwości i zaangażowania

  • realizacji celów sprzedażowych

  • prawa jazdy kategorii B

  • nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku, jednak umiejętności nabyte w sprzedaży bezpośredniej będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • wynagrodzenie prowizyjne bez górnej granicy

  • umowę o współpracę (tzw. umowa B2B lub umowa zlecenie)

  • rozbudowany pakiet szkoleń, które przygotują Cię do pracy

  • pełne wsparcie merytoryczne

  • jasne zasady współpracy, wynagrodzenia i przejrzystą ścieżkę kariery

  • udział w konkursach sprzedażowych z atrakcyjnymi nagrodami, m.in. egzotyczne wycieczki

  • wsparcie w dotarciu do klientów

  • pełną obsługę prawną pozyskanych klientów

  • możliwość przystąpienia do programu Multisport

DSA Investment S.A.

We współpracy z Votum Robin Lawyers S.A. pomagamy osobom z kredytem frankowym w walce z bankami. Zatrudniamy doradców klienta i menadżerów w całej Polsce.

Co nas wyróżnia? Jesteśmy liderem w branży, posiadamy największy portfel klientów w Polsce i duże możliwości adaptacji do zmiennej sytuacji na rynku.

Decydując się na współpracę z nami, otrzymasz stabilnego i wypłacalnego partnera, który dostarczy Ci bazy klientów.

Przewiń do profilu firmy

Decydując się na współpracę z nami możesz liczyć na:

  • ZAROBKI adekwatne do zaangażowania

  • SZKOLENIA, które przygotują Cię do pracy

  • JASNE ZASADY: przejrzysta ścieżka kariery i elastyczne formy zatrudniania

  • SATYSFAKCJĘ i zadowolonych klientów, którym pomożesz uwolnić się od kredytu

Rekrutację możemy zakończyć przed upływem terminu publikacji ogłoszenia.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.